لایف

فیلـتر

نمایش 1–24 از 36 نتیجه

شرکت لایف از سال 1349 در دوران تحریم های اقتصادی و سیاسی و با تکیه بر دانش و توانایی ایرانی توانسته  به تولید لوازم خانگی ضروری و حیاتی مردم بپردازد. این مجموعه در مسیر پرتلاطم و تحریم های سخت تلاش نمود تا بتواند به قله های رفیع در تولید بهترین و با کیفیت ترین لوازم خانگی قدم بگذارد. لایف توانست فعل خواستن را به عمل توانستن بدل نماید.

کیفیت محصولات لایف

امروزه کیفیت در خرید محصول اهمیت بسیار زیادی دارد. کسانی هم که محصولی را می خواهند خرید کنند در گام اول از کیفیت آن محصول مطمئن میشوند شرکت لایف با توجه به این که به تعهدات خود پایبند است محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار عرضه می کند. مجموعه لایف با در نظر گرفتن نمایندگی در اقصی نقاط ایران تلاش نموده است که مشتریان عزیز بتوانند به راحتی خرید نمایند.

نمایندگی رسمی لایف در شهریار

فروشگاه مدرن با سال ها سابقه در عرصه فروش لوازم خانگی اکنون به عنوان یکی از بزرگترین نمایندگان رسمی لایف در شهریار در حال فعالیت است. این مجموعه به دلیل سابقه و اطمینان مردم سعی بر این دارد که لوازم خانگی با کیفیت و قیمت مناسب و خدمات پس از فروش داشته باشد را برای فروش انتخاب کند تا مشتریان بتوانند با خیال راحت لوازم مورد نیاز خود را خرید نمایند. این مجموعه تمامی برند های برتر شامل پاکشوما، لایف، امرسان، دوو، اسنوا و … را در فروشگاه خود دارد. فروشگاه مدرن به عنوان برترین نمایندگی رسمی در شهریار است شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید محصول با شماره های زیر یا به صورت حضوری مراجعه کنید.

شرایط خرید لوازم خانگی  اقساطی در غرب تهران

امروزه به دلیل قیمت های بالای لوازم خانگی فروشگاه مدرن فروش ویژه اقساطی خود رو راه اندازی کرد. تا مشتریان بتوانند به راحتی لوازم خانگی مد نظر خود را خریداری کنند. شرایط  اقساطی برای بازنشستگان تامین اجتماعی، فرهنگیان، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، افراد دارای حکمت کارت و بهین کارت را دارا می باشند. تمامی لوازم خانگی خود را می توانند با اقساط 36 ماهه، به عبارتی 3 ساله پرداخت نمایند. شما مشتریان عزیز می توانید در صورت اطلاعت بیشتر در مورد شرایط اقساطی با شماره ای زیر تماس حاصل فرمایید.

09911234515

09911234514

09911234513

09911234512

اطلاعات بیشتر ...