دیپوینت

فیلـتر

نمایش دادن همه 9 نتیجه

دیپوینت (depoint) برخلاف تصور بسیاری از افراد یک برند کاملا ایرانی می باشد. این برند در سال 1376 زیر مجموعه شرکت گل آسای سرما با نام تجاری گلسان فعالیت خود را تنها در زمینه تولید یخچال آغاز کرد. دیپوینت از برترین برندهای داخلی تولید کننده یخچال می باشد که در بازه زمانی فعالیت خود با کیفیت ترین محصولات را به بازار لوازم خانگی معرفی کند.

همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره شد تمرکز و فعالیت اصلی این برند داخلی تنها بر تولید یخچال می باشد. پس می توان باکیفیت ترین یخچال های تماما ایرانی را یخچال های دیپوینت معرفی کرد. همچنین با توجه به اینکه تمامی قطعات محصولات این برند تولید داخل می باشد، از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشند.

یخچال دیپوینت

یخچال های تولید شده  این برند دارای تنوع محصولات بالا و مدل های زیبا با توجه به نیاز افراد طراحی و تولید شده است. از مدل های یخچالی این برند باید به  فریزر بالا، فریزر پایین، دوقلو و ساید بای ساید اشاره کرد. که همگی دارای کیفیت بالا و زیبایی خاصی در طراحی هستند. از جمله مهمترین ویژگی های یخچال های آن باید به سیستم ضد برفک،رده مصرف انرژی A+،پنل لمسی،کمپرسور کم صدا و کم مصرف، فیلتر ضد بو و ضد میکروب، آبسرد کن و… اشاره کرد.

بسیاری از برند های ایرانی صرفا تنها عنوان برند ایرانی را دارد و در واقع باید گرفت صرفا مونتاژگر هستند. اما برند دیپوینت اینطور نیست، تمامی قطعاتش تولید داخل می باشد و صفر تا صد تولید تمامی قطعات در داخل کشور تولید می باشد. ایرانی بودن قطعات موجب شده هنگام تعویض دچار مشکل نشوید و به مراتب راحت تر و سریع تر از قطعات خارجی و به خصوص چینی تعویض قطعه انجام گیرد.

قیمت محصولات دیپوینت

همانطور که کمی بالاتر به آن اشاره شد تماما و یا به زبان ساده تر، صفر تا صد تولید محصولات دیپوینت همگی داخلی می باشد. این موضوع مهم ترین و تاثیرگذار ترین عامل در تعیین قیمت محصولات آن شده است. در واقع باید گفت قیمت محصولات دیپوینت باتوجه به اینکه همه قطعات و تجهیزاتش تولید داخل می باشد، بسیار مقرون به صرفه و پایین می باشد.

در صورتی که قصد خرید یک یخچال ایرانی، با کیفیت و قیمتی مناسب را دارید، یخچال های دیپوینت بهترین و مطمئن ترین گزینه برای خرید شما می باشد.

اطلاعات بیشتر ...