خرید قسطی هود آشپزخانه

خرید قسطی تهجیزات آشپزخانه

استفاده از تجهیزات مختلف در آشپزخانه باعث راحتی کار در آشپزخانه و آشپزی خواهد شد، یکی از این تجهیزات، هود می‌باشد؛ ولی مشکل اینجاست که تجهیزات آشپزخانه از جمله هود از قیمت بالایی برخوردار می‌باشند و به همین دلیل بسیار از افراد نمی‌توانند لوازم مورد نیاز خود را خریداری نمایند؛ جهت کمک به مشتریان عزیز، مجموعه مدرن اقدام به فروش محصولات خود به صورت قسطی کرده است. در ادامه مقاله با ما همراه شوید تا به بررسی خرید هود قسطی بپردازیم.

 

هود آشپزخانه چیست؟

هود آشپزخانه

یکی از لوازمی که کاربرد بسیاری در آشپزخانه‌ها دارد، هود است؛ پیش از اینکه به سراغ خرید هود قسطی بپردازیم، باید بدانیم که هود چیست؟ و چه کاربردی دارد؟ به هنگام آشپزی، هوای آشپزخانه گرم و گرفته می‌شود و این موضوع باعث آزار و اذیت افراد داخل آشپزخانه خواهد شد؛ در اینگونه موارد است که هود آشپزخانه با استفاده از مکش قوی خود، این هوای گرفته را جذب و به بیرون هدایت و یا آن را تصفیه می‌کند.

همچنین به هنگام آشپزی ممکن است که اطراف اجاق گاز شده و نیاز به یک تمیزکاری اساسی پیدا کند ولی هود حتی می‌تواند چربی‌های حاصل از آشپزی را به خود جذب کند و مانع چرب شدن اطراف اجاق گاز شود. البته هود آشپزخانه از مزایای دیگری مانند جذب دود سیگار، جذب بوهای نامطبوع حاصل از آماده سازی مواد غذایی و … برخوردار می‌باشد.

 

خرید لوازم خانگی به صورت اقساطی

خرید لوازم خانگی به صورت اقساطی

برای هر خانه‌ای باید لوازم خانگی خریداری شود، چه خانه‌ای که تازه به آن وارد شده‌ای و چه خانه‌ای که می‌خواهید آن را نو نوار سازید؛ ولی مشکل اینجاست که لوازم خانگی از قیمت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند و به همین دلیل بسیاری از مردم نمی‌توانند وسایل مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

شما می‌توانید انواع لوازم خانگی را به صورت اقساطی مانند خرید هود قسطی یا خرید فرش قسطی و … را از فروشگاه لوازم خانگی مدرن، خریداری نمایید. از جمله لوازم خانگی قسطی که در فروشگاه مدرن به فروش می‌رسند به شرح زیر می‌باشند:

هود آشپزخانه قسطی

همانطور که پیش‌تر هم به شما گفتیم، هود یک وسیله بسیار مفید برای آشپزخانه می‌باشد ولی خرید یک هود باکیفیت نیاز به پرداخت مبلغ زیادی بوده که از عهده هر شخصی بر نمی‌آید. در صورتی که قصد خرید هود را دارید ولی نمی‌توانید هزینه آن را بپردازید و یا در صورت پرداخت هزینه، با مشکل کم بود پول مواجه می‌شوید، می‌توانید اقدام به خرید هود قسطی نمایید. شما می‌توانید هزینه نهایی یک هود را در چند مرحله پرداخت نمایید و از فشار مالی وارده به خودتان تا حد زیادی بکاهید.

فرش قسطی

جدا از خرید هود قسطی می‌توانید اقدام به خرید فرش قسطی نیز نمایید. فرش یکی از لوازم ضروری خانه‌ها بوده ولی از طرفی قیمت یک فرش خود گران می‌باشد و اکثراً در خانه‌ها مردم از یک فرش ساده استفاده می‌کنند و یا پس از کهنه شدن فرش خود، اقدامی جهت خرید مجدد فرش نمی‌کنند. در صورتی که حس می‌کنید نیاز به خرید فرش برای منزل خود دارید ولی نمی‌خواهید که هزینه زیادی را بابت آن بپردازیم، می‌توانید از شرایط خرید فرش به صورت اقساطی در سایت فروشگاه مدرن استفاده نمایید.

اجاق گاز قسطی

یکی دیگر از لوازم خانگی گران قیمت، اجاق گاز می‌باشد. این وسیله از انواع مختلفی مانند اجاق گاز رومیزی یا اجاق گاز فر دار برخوردار بوده که تمامی آن‌ها از قیمت بالایی برخوردار می‌باشند. در صورتی که قصد خرید یک اجاق گاز را دارید، بهترین انتخاب برای شما، خرید اجاق مد نظرتان به صورت اقساطی می‌باشد.

خرید جهیزیه عروس به صورت قسطی

یکی از زمان‌هایی که مردم اقدام به خرید لوازم خانگی می‌کنند، زمانی است که می‌خواهند برای جهیزیه عروس، لوازم خانگی خریداری کنند. در اینگونه موارد مشکل این است که تنها خرید یکی از لوازم منزل نیز به بسیار مردم فشار زیادی را وارد می‌کند، پس چگونه مردم باید جهیزیه عروس را تهیه کنند؟ جواب این سوال بسیار ساده می‌باشد؛ تنها کافیست تا اقدام به خرید جهیزیه عروس قسطی نمایند. خرید تمامی لوازم خانگی به صورت اقساطی به شما زوجین عزیز کمک خواهد کرد تا به راحتی وسایل زندگی خود را تهیه نمایید؛ خرید اجاق گاز قسطی، خرید فرش قسطی، خرید هود قسطی و … از جمله خدمات فروشگاه لوازم خانگی مدرن می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیش‌تر در زمینه خرید قسطی تجهیزات آشپزخانه و لوازم منزل، توسط شماره زیر با فروشگاه لوازم خانگی مدرن، تماس حاصل نمایید.

0991-1234513

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *