هر آنچه که باید درمورد خرید اتو بدانیم

هر آنچه که باید درمورد خرید اتو بدانیم

مطمئناً شما هم مانند تمام مردم به ظاهر خود اهمیت می‌دهید. یکی از عوامل زیبایی ظاهری هر شخصی، لباس آن شخص می‌باشد. لباس صاف و اتو کشیده بسیار شکیل می‌باشد ولی از طرفی لباس چین و چروک، بسیار ظاهر آدم را زشت می‌کند. برای داشتن یک لباس بدون چروک باید لباس خود را اتو کنیم ولی مراجعه دائم به خشک‌شویی هم زمان‌بر و هم پر هزینه می‌باشد ولی می‌توان این مشکل را یکبار و برای همیشه با خرید یک اتو خوب حل کرد. ما در ادامه به بررسی راهنمای خرید اتو خوب خواهیم پرداخت، پس با ما همراه شوید.

 

انواع اتو بخار را بشناسید

انواع اتو بخار را بشناسید

پیش از اینکه به بررسی راهنمای خرید اتو بپردازیم، بهتر است که کمی انواع اتو بخار را بشناسید:

  • اتو بخار ساده: این مدل اتو، همان اتوهای رایج در بازار می‌باشند که یک مخزن کوچک جهت نگهداری آب و تأمین بخار مورد نیاز اتو را دارند.
  • اتو بخار مخزن‌دار: این مدل اتو بخار، مشابه اتو بخار ساده می‌باشد. تنها تفاوت این دو نوع، اندازه مخزن اتو می‌باشد؛ اتو بخار مخزن‌دار می‌تواند تا 3 لیتر آب را در خود جای دهد.
  • اتو بخار پرسی: این نوع اتو دارای یک صفحه پرس لباس می‌باشد. اتو بخار پرسی به سرعت به دمای مورد نظر رسیده و با یک حرکت، تمامی سطح لباس را به سادگی اتو می‌کند.

مزایای اتو بخار خانگی چیست؟

  1. ارزان‌تر از اتو بخارهای دیگر می‌باشد
  2. وزن سبکی داشته و حمل آن ساده است
  3. در حین استفاده بسیار بی‌صدا می‌باشد
  4. بر روی هر نوع میزی می‌توان از آن استفاده کرد

 

راهنمای خرید اتو مناسب

راهنمای خرید اتو مناسب

حال به مبحث اصلی این مقاله یعنی راهنمای خرید اتو رسیده‌ایم. به هنگام خرید اتو، برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید، باید به نکات زیر، توجه داشته داشته باشید:

1-       جنس کف اتو

اولین مورد در لیست راهنمای خرید اتو مناسب، جنس کف اتو می‌باشد. به هنگام خرید دقت داشته باشید که جنس کف اتو مد نظر شما از جنس استیل ضد زنگ، سرامیک و یا آلومینیوم آنودایز شده و نچسب باشد.

2-      پنل کنترل اتو

پنل کنترل در تمامی اتوها یا به‌صورت دیجیتالی و یا به صورت مکانیکی (به شکل دایره چرخان یا دکمه با حرکت افقی و …) می‌باشد. دقت داشته باشید که پنل کنترل در جایی نصب شده باشد که به راحتی در دسترس باشد.

3-     راحتی در استفاده

مورد سوم در موارد راهنمای خرید اتو خوب، راحتی در استفاده می‌باشد. برخی گونه از اتوها می‌توانند لباس را به خوبی اتو کنند ولی از طرفی دیگر وزن زیادی دارند و یا ساختار و بدنه آن‌ها به گونه‌ای است که کار با آن را برای ما سخت می‌کنند. دقت داشته باشید، اتویی را خریداری کنید که به راحتی از آن استفاده کنید.

همچنین پس از این موارد می‌توانید امکانات زیر را نیز بررسی نمایید تا خرید خود را تکمیل نمایید:

1-       خاموش‌کن خودکار

یکی از امکانات مفید اتوهای مجهز، خاموشی خودکار آن‌ها می‌باشد. اتوهای مجهز معمولاً از سیستمی برخوردار هستند که بسته به حرکت نکردن اتو، آن را خاموش می‌کند.

2-      قابلیت ضد رسوب داشتن

مورد دیگر در لیست راهنمای خرید اتو بخار، قابلیت ضد رسوب می‌باشد. رسوب در مخزن اتوهایی که از این قابلیت برخوردار هستند، جمع نمی‌شود و لازم نیست که مخزل اینگونه اتوها با مواد ضد رسوب، شستشو شود.

3-     قابلیت ضد چکه بودن

آب از مخزن اینگونه اتوها چکه نمی‌کند و در نتیجه لباس لک نمی‌شود.

4-       میزان بخاردهی

مورد دیگر از موارد راهنمای خرید اتو خوب، میزان بخار دستگاه می‌باشد. دو نوع سیستم بخاردهی در اتوهای بخار وجود دارد؛ سیستم بخاردهی پیوسته و بخاردهی لحظه‌ای. مقیاس بخاردهی برحسب گرم در دقیقه‌ می‌باشد. هرچقدر که این میزان بیشتر باشد، اتو می‌تواند بخار بیشتر را به لباس منتقل کند.

5-      سیستم بخاردهی عمودی

این قابلیت به اتو این امکان را می‌دهد که بتواند در حالت عمودی نیز عمل بخاردهی را داشته باشد. سیستم بخاردهی عمودی به شما این اجازه را می‌دهد تا به پرده‌ها و لباس‌های آویزان هم بخار بدهید و آن‌ها را در همان حالت عمودی اتو بکشید.

6-      توان مصرفی

یکی از موارد مهم در فهرست راهنمای خرید اتو خوب، توان مصرفی اتو می‌باشد. حتی اتوهای معمولی نیز توان مصرفی بالایی دارند، حال اگر اتویی را خریداری کنید که توان مصرفی بیش از حد معمولی را داشته باشد، پس باید منتظر قبض‌های سنگینی باشید. هر چقدر که بخاردهی اتو بیشتر باشد توان مصرفی آن بیشتر است؛ پس اتویی را خریداری که بیش از نیاز شما، بخاردهی نکند.

7-     گنجایش منبع آب

شما می‌توانید به هنگام خرید اتو، مخزن‌های آن‌ها را بررسی و اتویی را با اندازه مخزن مناسب، خریداری نمایید.

 

خرید قسطی لوازم خانگی

خرید قسطی لوازم خانگی

امروزه تمامی لوازم خانگی از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل مردم به خرید لوازم خانگی قسطی روی آورده‌اند. مجموعه مدرن فروشنده انواع لوازم خانگی (اتو، فرش و …) به صورتی اقساطی می‌باشد.

خرید اتو قسطی

حال که با فهرست راهنمای خرید اتو آشنا شده‌اید، می‌توانیم به بررسی شرایط خرید اتو قسطی بپردازیم. اتو برای خانواده‌های شیک پوش یک وسیله ضروری می‌باشد ولی از طرفی خرید یک اتو خوب برای همه مردم ساده نمی‌باشد. شما می‌توانید اتو مد نظر خود را به صورت اقساطی و با شرایط عالی از فروشگاه لوازم خانگی مدرن، خریداری نمایید.

خرید فرش قسطی

همانطور که لباس یک پوشش برای بدن انسان می‌باشد که بسته به نوع آن، می‌تواند ظاهر شخص را بسیار آراسته سازد، فرش نیز می‌تواند به همان اندازه در ظاهر داخل منزل شما، تأثیر داشته باشد. فرش‌های زیبای از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند که این مورد، خرید فرش را بسیار سخت کرده است. شما می‌توانید از فروشگاه لوازم خانگی مدرن، بهتری فرش قسطی را خریداری نمایید.

 

لوازم خانگی قسطی ویژه بازنشستگان

لوازم خانگی قسطی ویژه بازنشستگان

خرید لوازم خانگی اقساطی برای بازنشستگان تأمین اجتماعی به منظور رفاه حال این عزیزان در مجموعه مدرن با ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات صورت می‌پذیرد. فروشگاه لوازم خانگی مدرن، محصولات بسیار متنوعی را برای بازنشستگان تأمین اجتماعی، فراهم کرده است. جهت آشنایی بیشتر با نحوه خرید و دریافت لوازم خانگی در مجموعه مدرن، با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

0991-1234515

0991-1234512

0991-1234513

0991-1234514

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *