خرید انواع لوازم خانگی بصورت اقساطی بدون چک

خرید انواع لوازم خانگی بصورت اقساطی بدون چک

هر زوجی برای شروع زندگی خود نیاز به تهیه لوازم خانگی دارند و برخی از افراد نیز می‌خواهند لوازم قدیمی خود را با لوازم جدید، تعویض کنند و در آخر برخی از مردم نیز می‌خواهند لوازم بیشتری را برای خانه خود تهیه کنند؛ تمامی این افراد نیاز به صرف هزینه و خرید لوازم منزل خود را دارند ولی به طور کلی تمامی لوازم‌های خانگی از قیمت بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل است که بسیاری از افراد، قادر به خرید لوازم خانگی نمی‌باشند؛ اینجاست شرایط خرید قسطی لوازم خانگی به کمک این عزیزان می‌آید و این عزیزان می‌توانند هزینه لوازم خانگی خود را در چند بخش جداگانه پرداخت کنند. در ادامه مقاله با ما همراه شوید تا شما را با شرایط خرید لوازم خانگی قسطی بدون چک در فروشگاه لوازم خانگی مدرن، آشنا سازیم.

 

مزایای خرید لوازم خانگی قسطی بدون چک

مزایای خرید لوازم خانگی قسطی بدون چک

افزایش سرسام آور قیمت کالاهای خانگی باعث شده است که بسیاری از مردم نتوانند لوازم خانگی ضروری منزلشان را خریداری نمایند؛ اما امروزه با مراجعه به فروشگاه‌هایی که محصولات خود را به صورت اقساطی به فروش می‌رساند، مشکل خرید لوازم خانگی رفع شده است. با خرید به صورت اقساطی می‌توان فشار پرداخت یک هزینه بزرگ به صورت یکجا را تا حد زیادی از بین برد و یک پرداختی بزرگ را به چندین پرداختی کوچک تقسیم کرد. شما حتی می‌توانید با مراجعه به فروشگاه مدرن و دریافت لوازم خانگی قسطی بدون چک، همین فشار باقی مانده را تا حدی چشم گیر کاهش دهید.

 

شرایط خرید اقساطی بدون چک در فروشگاه مدرن

شرایط خرید اقساطی بدون چک در فروشگاه مدرن

در فروشگاه مدرن، شرایط خرید لوازم خانگی قسطی بدون چک، بسته به اینکه خریدار چه شرایطی دارد، متفاوت است. در ادامه با ما همراه شوید تا شما را با شرایط خرید بدون چک برای افراد مختلف، آشنا سازیم.

بازنشسته‌های تامین اجتماعی

افراد دیگری که می‌توانند در فروشگاه مدرن نسبت به خرید اقساطی لوازم خانگی بدون نیاز به چک اقدام نمایند، بازنشستگان تامین اجتماعی می‌باشند. بازنشستگان تامین اجتماعی می‌توانند نسبت به خرید اقساطی در اقساط 12 تا 30 ماهه از خود فروشگاه مدرن بدون نیاز به وام بانکی مستقیم اقدام نمایند. شرایط خرید بسته به تعداد اقساط مد نظر خریدار، به شرح زیر می‌باشد:

  1. افرادی که قصد پرداخت کل هزینه خود را در اقساط 12 تا 18 ماهه پرداخت نمایند، دیگر نیازی به دادن پیش پرداخت نداشته و می‌توانند کلیه هزینه خرید خود را به صورت اقساطی پرداخت نمایند.
  2. در صورتی که خریدار، یک سوم از مبلغ کل را پیش از شروع اقساط (پیش پرداخت)، پرداخت نماید، می‌توان مابقی مبلغ خرید خود را در اقساطی 24 ماهه پرداخت نماید.
  3. و در آخر، در صورتی که خریدار نسبت به پرداخت دو سوم مبلغ پیش از شروع اقساط اقدام نماید، می‌تواند مابقی مبلغ خرید خود را به صورت اقساط 30 ماهه پرداخت نماید.

فروشگاه مدرن فروشنده انواع لوازم خانگی با برندهای متفاوت می‌باشند. در واقع این مجموعه به عنوان نمایندگی برندهای مختلفی مانند لایف، پاکشوما، امرسان و نمایندگی اسنوا در شهریار نیز شناخته می‌شود.

شبکه بهداشت شهریار

معرفی نامه از شبکه بهداشت شهریار جهت خرید لوازم خانگی قسطی بدون چک

یکی دیگر از افرادی که می‌توانند نسبت به دریافت لوازم خانگی قسطی بدون چک از فروشگاه لوازم خانگی مدرن اقدام نمایند، افرادی هستند که یک معرفی نامه از شبکه بهداشت داشته باشند. در واقع افرادی که از طرف شبکه بهداشت شهریار یک معرفی نامه دریافت و آن را فروشگاه لوازم خانگی مدرن ارائه دهند، می‌توانند نسبت به خرید اقساطی لوازم خانگی بدون نیاز به داشتن چک، اقدام نمایند. این افراد می‌توانند بدون نیاز به پیش پرداخت، لوازم خود را خریداری نمایند و کلیه مبلغ خرید خود را در اقساط 18 ماهه پرداخت نمایند.

دارندگان معرفی نامه از شبکه بهداشت شهریار می‌توانند انواع لوازم خانگی، آشپزخانه، صوتی تصویری و … را از فروشگاه مدرن که نمایندگی فروش لوازم برند لایف، اسنوا، امرسان و نمایندگی پاکشوما در شهریار می‌باشد، خریداری نمایند.

آموزش و پرورش (منطقه شهریار و رباط کریم)

معرفی نامه از آموزش و پرورش جهت خرید لوازم خانگی قسطی بدون چک

جدا از شبکه بهداشت شهریار، دارندگان معرفی نامه از اداره آموزش و پرورش منطقه شهریار و منطقه رباط کریم نیز می‌توانند با مراجعه به فروشگاه مدرن و تحویل معرفی نامه خود، لوازم خانگی مد نظر خود را به صورت اقساطی و بدون نیاز به چک، خریداری نمایند. شرایط خرید لوازم خانگی قسطی بدون چک برای این افراد نیز مشابه دارندگان معرفی نامه از شبکه بهداشت شهریار می‌باشد؛ به این صورت که این افراد می‌توانند بدون نیاز به پرداخت هیچ‌گونه مبلغ اولیه‌ای، لوازم خود را خریداری و تمامی هزینه لوازم خانگی خریداری کرده را در اقساط 18 ماهه پرداخت نمایند.

شما خریداران محترم می‌توانید انواع لوازم خانگی مورد نیاز خود را از فروشگاه مدرن که به عنوان نمایندگی امرسان، اسنوا، لایف و پاکشوما فعالیت خود را آغاز کرده است، به صورت اقساطی و بدون نیاز به چک، خریداری نمایید.

درباره فروشگاه لوازم خانگی مدرن

فروشگاه مدرن به عنوان نمایندگی لایف در شهریار، اسنوا، امرسان، پاکشوما و  سعی بر این دارند که فروش لوازم خانگی قسطی بدون چک، بهترین شرایط فروش لوازم خانگی را برای شما مشتریان عزیز فراهم سازد. شما مشتریان عزیز می‌توانید بهترین لوازم خانگی را با بهترین شرایط از فروشگاه مدرن، خریداری نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا خرید محصول با شماره زیر، تماس حاصل نمایید.

0991-1234513

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *