خرید لوازم خانگی با اقساط 60 ماهه

لوازم خانگی

بهترین تجربه خرید لوازم خانگی

با توجه به قیمت های افسار گسیخته، بسیاری از افراد توانایی خرید لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی، ظرفشویی، اجاق گاز و … را ندارند و این موضوع آن‌ها را تحت فشار قرار می‌دهد؛ این مشکل برای افرادی که می خواهند چندین خرید را با هم انجام دهند، بسیار سخت تر است؛ برای مثال افرادی که تازه ازدواج کرده‌اند و می‌خواهند جهیزیه خریداری کنند، معمولا باید حدود 100 میلیون را پرداخت کنند که این هزینه نیز برای حداقلی ترین وسایل جهیزیه می باشد. البته بسیاری از فروشگاه‌ها وجود دارند که سعی کرده‌اند این مشکل را رفع کننده و برای آن‌ها، اقساط 6 ماهه و یا 12 ماهه در نظر گرفته‌اند، ولی متاسفانه همچنان بعضی از افراد، قادر به خرید لوازم منزل خود نمی‌باشند. در اینجا سوالاتی پیش می آید: حال باید چه کار کنیم؟ چه راهکاری پیشنهاد می شود؟ راه حل مشکل ما چیست؟ و…؛ راه حل مشکل شما، خرید لوازم خانگی به صورت اقساطی می‌باشد. در ادامه با ما همراه شوید تا شما را با شرایط خرید لوازم خانگی با اقساط 60 ماهه آشنا سازیم.

 

مشاوره خرید اقساطی

خرید لوازم خانگی با اقساط 60 ماهه 

 شماره تماس: 09911234513 

چرا بهتر است اقساطی خرید کنیم؟

همانطور که پیش تر گفتیم، بدلیل افزایش بسیار زیاد قیمت لوازم خانگی، بسیاری از افراد قادر به خرید لوازم خانگی مورد نیازشان نیستند. حال به این بپردازیم که چرا بهتر است به صورت اقساطی خرید کنیم؟ شما می توانید با خرید اقساطی، مبلغ لوازم خانگی تان را در چند مرحله پرداخت کنید و در نتیجه از دست فشار مالی نجات پیدا کنید؛ هرچه تعداد اقساط بیشتر باشد، فشار مالی به شما نیز به همان اندازه کاهش پیدا می کند.

در ادامه باید بدانید که حتی افرادی که تمامی وسایل منزل خود را تهیه کرده اند، نیازمند خرید مجدد لوازم نیز خواهند شد؛ برای مثال خرابی یک ماشین ظرفشویی و یا ماشین لباس شویی را در نظر بگیرید، این وسایل در صورت خرابی، به سختی تعمیر خواهند شد و در صورتی که تعمیر آن ممکن نبود، نیاز به خرید مجدد آن ماشین لباس شویی می باشید؛ حال که قیمت ماشین لباسشویی بسیار سرسام آور می‌باشد و شما قادر به پرداخت هزینه آن به صورت یکجا نمی‌باشید؛ این جاست که شیوه خرید اقساطی بسیار راهکار مناسبی می باشد و می تواند به شما کمک کند. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه مدرن، لوازم خانگی مورد نیاز خود را به صورت اقساطی خریداری نمایید؛ شما حتی می‌توانید در فروشگاه مدرن، نسبت به خرید قسطی جهیزیه عروس نیز اقدام نمایید.

مجموعه مدرن، تمام محصولات خود را با اقساط 60 ماهه و بدون نیاز به پیش پرداخت ارائه کرده است.

 

 

خرید اقساطی لوازم خانگی

 

 

 

خرید لوازم خانگی با اقساط 60 ماهه

 

بهترین خرید اقساطی را کجا می توانم تجربه کنم؟ این سوالیست که بسیاری از افراد از ما پرسیده اند. فروشگاه مدرن با اقساط 60 ماهه، تمامی فشار مالی را از شما برداشته و یک خرید دلپذیر را برای شما به ارمغان خواهد آورد. با مراجعه به فروشگاه مدرن، از خرید ماشین لباسشویی به صورت قسطی، ماشین ظرفشویی قسطی، فرش قسطی و … حتی برنج قسطی کمال لذت را ببرید.

 

 

شماره تماس: 09911234513

 

خرید اقساطی لوازم خانگی با چک

خرید لوازم خانگی با اقساط 60 ماهه، توسط چک پشت امضاء شده صورت می‌گیرد. منظور از پشت امضاء آن است که استفاده از چک، نیازمند یک ضامن بوده و ضامن باید پشت چک را امضاء کند. جهت خرید لوازم خانگی قسطی به وسیله چک، ابتدا شما باید مراحل اعتبار سنجی را طی کنید و پس از آن، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

خرید اقساطی با اعتبار سهام عدالت

خرید اقساطی با اعتبار سهام عدالت

 

سهام عدالت نوعی یارانه محسوب می شود. افرادی که از سهام عدالت برخوردار هستند، می توانند اقدام به نصب اپلیکیشن ایوا که مربوط به بانک ملی می باشد، کنند و با توثیق سهام، از تسهیلات 36 ماهه بانک که مبلغ آن بین 30 الی 70 درصد از ارزش سهام می باشد، استفاده نمایند.

 

مطلب پیشنهادی : خرید اقساطی لوازم خانگی ویژه بازنشستگان

 

ارتباط با هایپر لوازم خانگی مدرن

اگر هنگام خرید محصول، و یا قبل از خرید، در رابطه با شرایط خرید اقساطی محصولات مدرن برایتان سوالی پیش آمد، می توانید با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما، ارتباط برقرار کنید و یا با شماره زیر، تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما، پاسخگوی تمامی سوالات و مشکلات شما خواهند بود.

شماره تماس 09911234513

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *